Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe_SW

    csendes tag

    Sziasztok!

    Telefon vásárlás előtt állok, de nem igazán tudok dönteni, ebben szeretném a segítségeteket/véleményeteket kérni tapasztalataitok alapján!

    Mindenképpen androidban gondolkodok és hosszú távra tervezek (2év)! A fő követelmény, a minél jobb akkuidő. Napi 1-2 óra netezés lenne (email főleg) néha egy kis zene, videó (szintén napi 1-2 óránál nem több) Most jár le a Vodafone-nál az előfizetésünk, így kedvezményes készülékcsere ajánlatok közül ezeket néztem ki én, és olvastam minimálisat utána:

    - Samsung Galaxy S3 (nem tudom mennyire megszokható a mérete, amúgy jókat olvastam róla)
    - HTC One X (Róla azt olvastam nem túl acélos az akkuja, és nem is cserélhető "házilag")
    - HTC One S (Gyengébb hardver az előzőekhez képest, kicsit többet bíró akku, méretre ez a legszimpatikusabb)
    - Xperia T (róla nem tudok semmit :) )

    Köszi, Tomi

  • Kobe_SW

    csendes tag

    Igen igazából a mérete engem is elrettent az S3-nak! Egy csaj ismerősömnek volt mielőtt elcserélte Iphon-ra. Megláttam a kezében és azt hittem tablet-je van, kis túlzással! :D De biztos nagyon jó lehet a telefon, ha ez nem szempont (gondolom többeknek nem az)

    Amúgy bejön külsőre a One S és valóban nem fog menni full hd videó, játék és zene egyszerre!

    Hát az ár az elég érdekes amúgy, mert az S3 olcsóbb a One S-nél, itt a Vodánál, az üzleti előfizetéssel

Új hozzászólás Aktív témák