Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kispori

    csendes tag

    Sziasztok, szeretnék egy új telefont venni:

    - Árkategória. 50-60 ezer HUF, esetleg még egy kis pluszt lehet rádobni.
    - Használt vagy új? ÚJ
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Függetlenül újonnan, gyártói garanciával.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Az éppen legjobb ár-érték arányú telefont, ami kijön ebből a csekély keretből.
    - Mire használnád? Napi szokásos alkalmazások gördülékeny, gyors és laggolás-mentes futtatására; facebook, messenger, reddit, waze. Játszani ritkán szoktam és akkor is csak valami egyszerűvel.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Androidot szeretnék nyilván, ha ez a kérdés. :)
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Kicsivel lehet 6" felett is akár, vagy kisebb,

    Köszönöm előre is.

  • kispori

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék új telefont venni, a keretet kezdetben 100 ezernél akartam meghúzni, esetleg olcsóbban, de kicsit visszaolvasva a fórumban, láttam hogy 1-2 tízest rádobva már elég jó telefonokat lehet venni.

    Segítségeteket szeretném kérni, hogy a Xiaomi kínálatából melyiket lenne érdemes megvenni: MI 8 , Pocophone, Mix 2s?

    Van egy 20-30 ezres különbség köztük, úgy tudom mindegyik szinte best buy, néztem róluk teszt videókat is. Igazából rengetegben hasonlítanak, de melyikkel járnék legjobban?

    64 gigabyteos modellekkel is lehet számolni, én 32 gigát is 2 év alatt raktam tele.

  • kispori

    csendes tag

    Sziasztok!
    Xiaomi Mi 8 telefonomat szeretném lecserélni, lassan 5 éves lesz és az akksija kezdi feladni, jó lenne már egy frissítés. :D

    - Árkategória. 150-180 ezer HUF
    - Használt vagy új? Új
    - Hol vennéd meg? Független netről, esetleg Telekomnál.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? 3-4 évre szeretnék tervezni körülbelül
    - Mire használnád? Kamera egyáltalán nem prioritás, nem szoktam fotózni, sem videókat készíteni, nagyon ritkán. Átlagos felhasználás, reddit, messenger, twitter stb. Ezek fussanak gyorsan és gördülékenyen. Játékot egyáltalán nem játszok.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez. Mindegy.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Mi 8 6.21-es, ennél lehet nagyobb valamivel.


    Egy munkatársam a Realme GT 2-t ajánlotta, ez jó lehet szerintetek?

    Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák