Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Sziasztok!
    Egy új telefont keresek - szokásomhoz híven már hónapokkal (~2-3 hónap) vásárlás előtt.

    Egyelőre az LG G3-on és a OnePlus One-on töröm a fejem, bár utóbbi kezd kissé instabillá válni a szememben (lásd: hálózateldobás, rossz érintő érzékenység ~ arra jó a mostani SP-m is ;] ). Milyen telefonokat tudtok még ajánlani, ha:
    - csakis 5.5 col+ lehet
    - androidos
    - új (használt kilőve)
    - erős hardver és jó szoftverpáros jellemezze
    - támogatás még legyen rajta (vagy legalább egy lollipop)
    - jó multitask (2-3GB) és nagyon jó kamera (Ebben a kettőben rejlik az SP gyengéje)
    - korlátlan testreszabhatóság (nagyon szeretem a saját számízére igazítani a dolgokat, az SP-n CM11 volt)
    - sok kis hasznos feature (dupla kopp, archoz emeled felveszi a hívást, stb.)
    - sok beállítási lehetőség kamerában (záridő lenne fontos) << ezt sajnálom a G3-ban, hogy hiányos, csak a G4-be raktak ilyeneket :)
    - fapados külső kilőve
    - nagy tárhely vagy kicsi + SD-bővíthetőség
    - garanciához ne kelljen postáznom, így közelről vásárolnám (Telenor, Firstphone stb.) ~ Szabolcsi üzletek
    - dupla koppintásos feloldás létszükség ;] :C

    Egyéb feature-k (opcionális): kettős képernyő, FM-rádió, (infraport, ez már zárójeles nagyon, mert csak a Digiboxot tudnám esetleg kezelni vele)

    Erre lenne körülbelül 100 k +/- 10-15k

    Minél olcsóbb persze annál jobb, hiszen még laptopvásárlás előtt állok.
    Ezek a szempontok főleg a G3-ra jellemzőek, de ha tudtok esetleg jobb vételt, várom! :)
    Két ismerősömnek van G3, elégedetten használják, csak nem akartam copy-t, valami egyedit szerettem volna, de Kínából nem rendelek

    Válaszokat előre is köszönöm! :)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Sziasztok!

    Bocsi az új kérdésért :U , de remélhetőleg jobban benne vagytok. 100k környékén melyik 5.5 col körülinek van a legtöbb extrája? Tehát különböző featurek, amelyek mások számára akár feleslegesek is lehetnek. :D

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz trialboj #77780 üzenetére

    A legegyszerűbb, ha megvan a link és behozta azt az egy hozzászólást, alul a nyílra mész és egyenesen a beszélgetésbe visz a topic. (Sőt, ha meg akarod hagyni a kulcskeresőt, akkor jobb gomb a nyilra és megnyitás új ablakban ;) )

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Sziasztok! Lassan szeretném lecserélni az SP-met. :)
    Nos, 100k alatt keresem a lehető legjobban felszerelt készüléket. A OnePlus One van eddig talán kiszemelve, viszont érdekelne a ti véleményetek is! Függetlenül vagy a telekomtól venném olyan 3100 Ft-os előfizetéshez. Használt most nem játszik. Minél nagyobb képernyőt szeretnék (~5.5-6"), felbontásban FHD a legmegfelelőbb. Kamerában a kategóriához mérten minél jobbat domborítson. Az OIS, illetve záridő-minél több beállítás jó lenne bele, ezért esik ki a G3 (illetve a QHD + repedezés miatt). Alap játék (CoC) + netezés + zenehallgatás a legfőbb dolog. Úgy tudom itt főleg a Honor 6 van gyakran ajánlva, viszont az 5 col már kissé kicsi nekem....

    Megjegyzés: A Sony-val lehetőleg kerüljetek, illetve a Samsunggal talán :)) .

    A válaszaitokat előre is szeretném megköszönni! :)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Sziasztok!

    30-35 darab ezresben létezik Dual Sim-es telefon egy Huawei Y550 szintje körül?
    Apróbb játékokra, néha-néha képet lőni, főleg zenehallgatásra - hangszóróról - használná édesanyám.
    Csak androidos játszik sajnos. Háttérvilágítással/fizikai gombbal/képernyőn lévő vissza/home/task váltó gombhármast preferálná, mert Y550-en világítás nélkül nehezen találja a gombokat.

    Előre is köszönöm a válaszokat! :)

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Sziasztok!

    Kedves közeli ismerősöm telefont keres magának! :)
    Egy LG L90-et váltana a telefon.

    Szempontok:

    - csak új lehet
    - MediaMarkt, FirstPhone, Telekom jöhet szóba (lényeg, hogy Debrecenben is boltban vehesse át, netes rendelés nem fekszik)
    - 100k alatt kéne valamivel lennie
    - jobbféle kamera néha-néha 1-1 kattintáshoz
    - L90-hez hasonló méretek
    - erős aksi
    - laggmentes legyen a rendszer
    - android
    - kinézetre inkább a szögletesebb formákat kedveli, a lekerekítettet annyira nem

    A P9 Lite-ot néztük, de elbizonytalanodtam, mivel beszélték a fórumban, hogy a hálózatot dobálja (hasonlóan a P8 Litehoz), akkor ez mindegyikre érvényes?

    Válaszokat köszönöm előre is! :)

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz kentucky #97613 üzenetére

    Egy összegben is fizethető. Vagy nem erre gondolsz? :)

    Amúgy köszönöm a választ, de nem jön be neki. :P

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Sziasztok!

    Ismerősöm keres 35-40k-ért egy megbízható készüléket. :)
    Csakis újat szeretne, bárhonnan jöhet szerintem.
    Szerintem inkább android kéne neki.
    Hogy mire használná? Selfie-re, fotók lövésére, zenehallgatásra, net, messenger és telefonálás, hardver téren nem kell nagyra gondolni, mert elvan az L7 II-n is (ezt váltaná), bár szerintem a 768 MB RAM-nál csak jobban jön ki.
    Messenger miatt szerintem örülne értesítési LED-nek.
    Az Apollo Thorra gondoltam minőség és felszereltség terén, csak éppen a teszt szerint nem valami jó az előlapija és nincs rajta LED sem. :(

    Segítségeteket köszönjük! :)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz SkiDev #103621 üzenetére

    Valaki? :)

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák