Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enzo89

    csendes tag

    Szervusztok!

    Telefonvásárlás előtt állok. Amiket kinéztem az a Samsung Galaxy Ace 4 illetve a Sony Xperia M2.
    Az Ace 4-nél nem tetszik különösebben az OTG, közelségérzékelő hiánya, cserébe olcsóbb ~17 ezerrel mint az M2, Snapdragon 410-es van benne. A Sonynak erősebb az akksija, jobb a kamerája és talán a kijelzője is. A kérdés, melyiket? Ha esetleg tudtok mást, akkor megnézem, viszont a T-mobilenál limitált a felhozatal, illetve a Huawei, ZTE mobilok kilőve. (Rossz emlékek, rossz beidegződés. :D)

    - Árkategória.40-60 ezer között.
    - Használt vagy új: Új.
    - Hol vennéd meg? -T-mobile

    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    Ár/érték arányban a legjobbat keresem.

    - Mire használnád?
    Leginkább telefonálásra, navigálásra, az akksi tűrhető legyen. Néha skype, vagy viber.

    4 év WP használat után váltok, így csak android. (Tudom, hogy hülyebiztos a WP és nem fagyizik -annyit-, viszont nem kockáztatom meg még egyszer, hogy azért szívjak mert nincs rá "semmi".)

    A válaszokat előre is köszönöm. :)

  • enzo89

    csendes tag

    válasz roti86 #74410 üzenetére

    Ne is mondd. Az Omnia 7-et 2011 elején vettem, ami nem olyan iszonyat. Sőt, most is működik hibátlanul, csak az applikációk hiányában roppant korlátozottan használható. A WP-re való fejlesztés külön művészet, próbáltam. Az pedig már csak hab volt a tortán amikor az a kevés app ami volt -Skype- egyik napról a másikra nem működött.

    Köszi a tippeket srácok. Az LG sem rossz, a Huawei pedig különösen jó.

Új hozzászólás Aktív témák