Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz istnag #97658 üzenetére

    CM ótvar? Ember te se tudod mit beszélsz. Az egyik legjobb custom ROM ami létezik, sokszor sokkal jobb, mint a telefon gyári ROM-ja (sőt inkább mindig) és tovább nyújt támogatást is ami néha óriási fegyvertény. Nyilván neked még nem volt szerencséd CM-hoz, így azért nem kellene ítélkezned.

    Bici:
    Jobb a Redmi Note 3, de zárt a BL (mondjuk lehet nyitni éppen), de szerintem nem bővelkedik custom ROM-ban sem. Inkább vegyél Mi4-et, erre rengeteg a custom ROM, CM is van ha jól tudom. Persze ez nem phablet, de mint írtam rengeteg a custom ROM hozzá, ha kell egy telefon amin sokat lehet babrálni, akkor ez jó választás.

    [ Szerkesztve ]

  • Bici

    félisten

    válasz istnag #97658 üzenetére

    Még csak kezdek fejleszteni, és csak anniyt tudok a CM-ről saját tapasztalat alapján, hogy gyorsabb és kevesebb ram-ot eszik, mint az eddig általam kipróbált gyári ROM-ok.
    Igaz, eddig szükség is volt rá, mert az Xperia Ray az 512Mb RAM-jával mára használhatatlanná vált. CM11-gyel pedig kb. 130MB-tal több szabad RAM-ot kapok. Nem beszélve a sokkal újabb (gyorsabb) Adreno GPU driverről, mint ami a gyáriban van.

    És mivel nyílt forráskódú, bele tudok nyúlni úgy, hogy az otthoni szerveren keresztül menjen az adatforgalom monitorozható formában - plusz adatokat is küld így.
    CM7 óta így használom az összes telómat, ami a programjaim debugolása miatt fontos.

    Egyébként nekem az is jó, ha egy gyári Android build-nek hozzá lehet férni a forrásához.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák