Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tony_snow

    tag

    válasz viano #84874 üzenetére

    A legnagyobb tisztelettel, nem probalnad meg abbahagyni ezt az lte maniadat? :) Mert kezd egy kicsit uncsi lenni, ahogy ezen tulporogsz. Szerintem a tobbseg lefossa az lte-t*, ha meg nem, akkor olyan telefont fognak neki ajanlani, ami tudja. Ennyi. 1-2 ev mulva is hasznalhatoak lesznek a nem lte-s telefonok. Szerintem.
    Gyere vissza 2 ev mulva, addigra lehet igazad lesz, es mar butasag lesz lte nelkuli telefont venni, ha meg egyaltalan lesz olyan. :)
    Amugy Bp-n elek, telekomos vagyok, 2 honapja nem ittam, es az enyemben van lte, es nem mondanam, hogy nagyon eszrevennem az elonyeit a 3g-vel szemben. Biztos van, lehet csak en vagyok tul egyszeru felhasznalo. :)

    (* mielott meg valaki abba kotne bele, hogy a tobbseget nem erdekli az lte, MA olvasoi nem reprezentativ, hanem egy vekony "kutyumanias" reteg. A tanacsot kero frissen regisztraltak tobbsege meg nem hinnem, hogy annyira kutyumanias lenne. Kozuluk is sokan csak hallottak innen onnan, hogy x telefon szar mert nincs benne lte. Igy ertettem a tobbseget)

  • MeGabee

    senior tag

    válasz viano #84874 üzenetére

    Feladom a veled való vitát,mert write only módban működsz. :W

    Neked nincs fogalmad arról,mekkora jelentősége van ma Magyarországon a 4G szolgáltatásoknak.

    Lássuk csak:A legnagyobb lefedettségű T-mobile összesen 3,azaz három díjcsomagjában biztosítja a 150Mbps-os sebességet.A többinél hiába 4G hálózaton használod,akkor is csak 3G-s,vagy még kisebb sebességre korlátoz.És ugye ez még mindig csak elméleti maximum,sosem látsz ekkora sávszélességet sehol.Akkor mégis mi előnye van???Lehet olvasni,ne csak írd a maszlagot.

    Majmolod ezt a dolgot,de fogalmad sincs arról,amiről beszélsz.Neked illene jobban utánajárnod a témának,mielőtt másokat próbálsz kioktatni. :C

    [ Szerkesztve ]

    "Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

Új hozzászólás Aktív témák