Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DS39

    nagyúr

    válasz Bogyó bá' #7222 üzenetére

    hát azért egy S2-őn nem kell semmit barkacsolni, cserébe nincsenek kötöttségek, mint WP7en.

  • Švejk

    őstag

    válasz Bogyó bá' #7222 üzenetére

    Én azért még vitatkoznék egy kicsit... a WP koránt sem olyan testreszabható, mint az Android, abban is kételkednék, hogy minden program elérhető lenne rá...nem kétség van arra is rengeteg alkalmazás, de nagyon sok fizetős. Például gémereknek egyáltalán nem ajánlható, szemben az Androiddal, aminek többek között azért olyan nagy a memóriaigénye és azért van "számháború", mert vannak alkalmazások, melyek kihasználják a bivalyerős hardvert. A szoftverben is vannak lemaradások az Androiddal szemben, amazt a WP8 hivatott utolérni, de még az is messze van tőle. Az Androidot 5 évig csiszolgatták, és bár még mindig vannak hibái, lassan egy tökéletes rendszerré válik. Ha jól tudom, WP csak 3 éve van, ráadásul nem tudott olyan nagyot és olyan hamar berobbanni mint az Android, amelynek történetesen előnye, hogy erősebb hardvert, kiforrottabb szoftvert, és sok százezer alkalmazást tesz elérhetővé széles tömegeknek is, akik a WP-t nem engedhetik meg maguknak. A WP felület megosztja az embereket, sokszor hallom, hogy nem tetszik a csempe (nekem pl nagyon bejön) de Androidnál ilyen ellenvéleményeket nem hallottam, mert testre tudod szabni, ahogy akarod, a WP-ben a testreszabhatóság gyakorlatilag 0.

  • zack

    nagyúr

    válasz Bogyó bá' #7222 üzenetére

    Az a baj hogy mindenki leragadt ott, hogy az Androidot buherálni kell hogy jó legyen. Ez hatalmas fail. Tény és való, hogy gyengébb hardvereken célszerű ilyen-olyan módosításokat elvégezni ahhoz, hogy gördülékeny és folyékony legyen főleg ha nem JB ready a típus. Persze nem muszáj, de ki az aki nem szeretne meg többet kihozni a szeretett kütyüjéből? Ehhez bőven elég egy főzött rom, ami lehet akár gyári, sallangoktól mentes módosíttatlan. Nem kell agytrösztnek lenni hogy ezt egy mezei júzer megcsinálja, és pár perc alatt meg is van.
    Ha JB ready akkor még ez sem kell, mert a 4.1.1 frissítéssel felnőtt az Android abba a ligába, ahol a WP8 és az iOS játszik...
    Tehát aki közhellyel élve nem akar buherálni nincs más dolga mint "Jelly Bean ready" kütyüt vásárolni.
    És ez most egy nagyon objektív véleményezés volt.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák