Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ADAM1337

    nagyúr

    válasz zack #7225 üzenetére

    Szerintem már a ics-t se nagyon kell bütykölni, de egyetértek.
    Én spec a maximumot szeretem kihozni a kütyüimből maximális élettartalom mellett szóval én babrálni szoktam.

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz zack #7225 üzenetére

    A kérdező a - függetlenül - legfeljebb 50-60 ezres kategóriában keresgélt, én másfél hónapja ebben az ársávban (azaz ami havi legfeljebb 3-4000Ft-os, de "komolyabb" adatforgalmat is tartalmazó díjcsomagban a szolgáltatótól 15-25 ezerért elhozható) kerestem első okostelefonomat. Hetekig bújtam a fórumokat, elmentem mindhárom szolgáltatóhoz kisvárosunkban, és végig tapperoltam a számításba jöhető összes készüléket. Ezek az olcsó okostelók leginkább:
    - vagy sz*r anyagokból, pocsékul vannak összerakva (nyekereg, stb.);
    - vagy karcolódós "plexi" az előlapja;
    - vagy egyszerűen ronda és kényelmetlen kézbe fogni;
    - vagy elfogadhatatlanul alacsony a kijelző felbontása netezéshez (800x480 a minimum, ugye...);
    - vagy autofókusz nélküli, használhatatlan minőségű kamerával vannak megverve;
    - vagy akadós, darabos a működésük (gyenge hardveren régi Android);
    - vagy fél nap alatt megeszik az akksijukat;
    - vagy egyszerűen a fórumok szerint csak "barkácsolással" lehet "megfelelő" színvonalra hozni.

    A "végső döntés előtti" listám 4 készülékre korlátozódott, 2 WP-s, 2 androidos:
    - Lumia 710 (elfogyott, mire vettem volna.... :((( )
    - Lumia 610 (a csekély ram ellenére nálam ez lett a befutó: kicsi, szép, nagyon jó kézbe venni, Gorilla Glass üveg, kitűnő GPS és offline navigáció, hosszú akkuidő, a WP valami bámulatosan smooth még ezen is!
    - Blade III (Snassz az egész, nem jó kézbe fogni, kicsit túl nagy, ez is akadozik egy kicsit, pocsék fényképek)
    - Experia Sola (lassú, akadozik rajta minden)

    A WP-rendszerbe szabályosan beleszerettem, szerintem az Android olcsó készüléken nagyon vacak tud lenni. Szerintem egy kicsit erősebb WP-t kellene venni ebben az ársávban, például a 800-ast.
    Továbbra is Flame OFF!

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák