Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz w333 #69174 üzenetére

    átmeneti időre visszakaptam a samsung wavemet. A bada rendszertől eltekintve ugyanúgy néz ki mint 4-5 éve amikor megvettem. Full fém body, masszív összerakás, levehető hátlap, cserélhető akksi, stb. Nem is tudom, a telefon gyártók és tervezők mikor felejtettek el logikusan gondolkozni.

    Nekem most azért ekkora dilemma a készülékváltás, mert alapvetően nem fittizek a telefonnal, nem rohanok az iphone 4et 5 re, majd jövőre 6ra cserélni majd egy milláért 3 éven belül, mert az a menő, hanem csak használom....zsebben kb mindegy. Viszont a tartós összeszerelésből, a közepes, 5" körüli méretből nem engedek, és 100e nél többet nem igazán vagyok hajlandó kifizetni rá.
    De én valahogy úgy érzem - most hogy b az összes idei cikket átolvastam - hogy a mai műanyagcsilivili gagyiplasztik kínálatból egyiket sem tudnám megszokni, megszeretni annyira hogy több hét múlva is nyugodtan ahsználjam....kicsit visszalépésnek érzem a pár évvel ezelőtti trendekhez képest a felhozatalt, és szerintem valami hasonlót mutat a mobilaréna is, egész évben 2 db különösen ajánlott telefon, a vagy 200 megjelent típusból, elég siralmas arány.

    Sztem egyelőre marad az MI4 mint jelenlegi befutó

Új hozzászólás Aktív témák