Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Koktail

    tag

    válasz #53932800 #45704 üzenetére

    Helló!

    Köszi a választ!
    Az LG2-t annyira meg sem néztem, gondolom megrémisztett az 5,2 kijelző... :) de csak azért akkor mert nincs is szinte széle a telefonnak! :DD Megnéztem élőben, minimálisan nagyobb mint egy SP viszont érzetre jóval kisebbnek érzi az ember mint a Z1-et lehet azért mert az szögletes. Elolvastam a teszteket is róla, és jókat írnak, igaz a kamerája ennek se jó, de hát ez az egy legyen a kompromisszum... :( valaminek úgy is kell lennie, akkor inkább ez mint az üzemidő! :DD
    Elolvastam a Xiaomi Mi3 tesztet is, annak is a kamerája a leggyengébb láncszeme...meg nekem az hogy pont akkora és ugyan úgy szögletes mint a Z1 szóval nagyság miatt pont kiesett, igaz biztos meg lehetne szokni.
    Lehet hogy LG2 lesz, igaz még megvárom az MWC-t hátha lesz valami tökéletes (ez mondjuk szinte kizárt :DDD )
    Megnéztem most MM-ben egy Sony Z1 compactot is fehérben, nem rossz, szép is mint a fene, csak hát a kijelzőből azért elvesz egy nem kis sávot az alsó 3 gombsor, és így mondjuk ha azt a részt nem számítom akkor 2 sorral nagyobb csak mint a 4S-m, szóval ha már kiadok pénzt új telefonra, akkor mondjuk ne ennyivel legyen csak nagyobb!

    Köszi!

    Üdv.:

    Koktail

Új hozzászólás Aktív témák