Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Bagoly01 #178784 üzenetére

    Én a C31-est vettem, a 3GB ram 32GB háttértár változatot, mert nekem csak és kizárólag tartalék telefonnak kellett, otthoni vezetékes helyett.
    Erre a feladatra még éppen megfelel a 3 GB rammal és az adott környezettel, mert sokszor tapasztalom hogy egész egyszerűen lassan mennek végbe az egyes folyamatok, pl váltás egyik feladatról másikra, billzet fel, billzet le. Ebben sincs NFC, tehát boltban nem használhatom mobilos vásárlásra.
    A hangszórója szörnyű, de max hangerőn tuti felébreszti a családot. :D
    Az enyémen még van külön jack csati.
    Nincs külön ujjlenyomat leolvasó, hanem a feloldó gombba van integrálva, szóval ezt a funkciót nem is erőltetem, mert ha csak az órát akarja megnézni az ember, akkor is ujjlenyomatként értékeli és feloldana.
    Fotózás terén a kötelező minimumot hozza, de kissé lassan csinálja a dolgokat, pl fényérzékelés miatti változások.

    Az általad linkelt C21Y, az előző évi C21 típusnak egyik átkonfigurált változata, proci cserével, kivették belőle az NFC-t, teljes Android helyett android GO-val, valamint 4GB rammal.
    A proci terén nem vagyok kompetens, nem foglalkoztam eleget mobilokkal, csak mint felhasználó tudok hozzászólni.
    Ha csak a jelenlegi telefonomból indulok ki, akkor elméletben a használata fog fejfájást okozni, de még lehet hogy az elviselhetőség határán.

    Az itteni kollegák óvnak mindenkit az Android GO-tól, meg az ilyen legolcsóbb készülékekben lévő prociktól, de majd biztos valaki aki érti ezeket a különbségeket, elmagyarázza hogy konkrétan miért fogsz csuklani édesapád szitkozódásaitól. :D
    Vagy lehet ennél a típusnál pont nem?

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák