Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    válasz st6969 #170535 üzenetére

    Nekem is van 8 évesem, és én is még mindig mindenhova viszem, nincs egyedül sosem. Viszont telefont nagyon-nagyon nem vennék neki, mert biztos vagyok benne, hogy azonnal beszippantaná, és kábé elveszítené az életét. Egy 8 évesnek arra van szüksége, hogy sokat legyen a játszótéren, és LEGO-zhasson kedvére, nem pedig hogy képernyőt tapicsoljon, meg akciódús rajzfilmeket bámuljon.

    Ha egyedül közlekedne a városban, én inkább egy gyerek okosórát vennék neki, amiről fel tudna hívni engem (de mást kb nem), és aminek a pozícióját bármikor lekérdezhetném. Telefont biztos nem kapna, mert amikor nagyszülőknél vagyunk, ki sem lehet robbantani a TV előtt (nekünk nincs TV-nk), és amikor hétvégén néha tabletet kap, azt is alig bírja letenni, és utána pörög... Egy saját telefon - én úgy érzem - nagyon rossz hatással lenne rá, és nagyon rossz hatással van minden 8 évesre a világon.

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Új hozzászólás Aktív témák