Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz jeni #16160 üzenetére

    szemelyes atvetelnel ugyis kiderulni ha svindli van benne, de ezt tuti el is vittek mar ha mindeb okes vele.

    head1shot:
    Itthon kaphato S2-esek mind mali gpu-sak... a power vr-es a ti omap 4430-as procival van, es a tipusszama I9100G (ez menuben is lathato, de szerintem leirasban is benne van ha olyan) a sima I9100 helyett..arra is kijott a 4.1.2, bar valoban gyengebb hardverben, de lenyegtelen mert max ha valaki valahol eu-n kivul vette es hasznaltan arulja attol tudnal olyat venni. Nem ismerem ezt a boltot, hogy gyari garisan adjak-e, de meg kell tudni, mert ha igen akkor ez a legjobb ar (mar a 80 ezer is jo), es az L-es LG-k nyomaba sem ernek, max vilagosabb az ips kijelzo, de minden masban gyengebbek.

    LG L9 ..hmm. nem volt meg a kezemben,es nem olyan jo a garija mint a samsunge, de hardverben megegyezik a samsung I9100G verzioval (azaz valamivel gyengebb mint a sima I9100-as), es JB arra is van...bar nem ismerem a hibait, es szerintem baromi nagy ahhoz kepest, hogy nem csucstelo..4,7 col...talan a kijelzoje jobb mivel az ips-nek termeszetesebbek a szinei, nagyobb a felbontasa es a pixelsurusege is.
    Sehol nem lattam hirtelen pletykakat, hogy 5-os android kijonne ra, es ha nem is jon, akkor ebbol a szempontbol nincs elonye az "oreg" s2-eshez kepest, raadasul custom romokban s2-es boztos megkapja azt is, romolni sokkal egyszerubb.

    Hasznalat nelkul nem tudnam egyikrol sem kijelenteni, hogy melyik lenne jobb osszessegeben...a szaraz adatok alapjan hardveresen s2, kijelzoben inkabb L9, meretben S2 szimpatikusabb es garija is jobb, de legjobb lenne kezbe fognod, es ugy amelyik jobban tetszik , jobban kezre esik azt valasztani.

    (#16167) adabo:
    L9 jobb hardveresen mint L7 II...advance-nel a tobb ram miatt jobb, de akkor mar ott az s2 is olcsobban mint L9 ;] , viszont a kijelzo meretet neked kell tudnod melyik passszolna jobban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák