Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ateess

    tag

    válasz Ádám16 #116874 üzenetére

    Szia!

    Először is köszi a választ!
    Az ár annyira nem számít, de azért 250 000 Ft fölé már nem nagyon mennék. A zártság nem zavar, tetszik az Iphone 7 is, csak ugye az tényleg tavalyi, az ideiek meg valószínűleg horror áron lesznek, de pont az Apple féle támogatottság miatt gondoltam a tavalyi modellre.
    Eddig mindig mellényúltam és hiába volt olyan készülékem, amelyikre azt hittem lesz a későbbiekben is támogatottság, hát nem lett sajnos, ezért gondolkodok most elsősorban csúcstelefonban.
    Az üveg hátlappal nincs gondom, figyelni szoktam a telefonjaimra, amíg nincs edzett üveg és tok rajtuk, addig nem is szoktam használni őket.
    A G6-al pont az ár miatt szemeztem, illetve nekem tetszik a formája, de kicsit ódzkodom a tavalyi hardvertől, illetve ott is most jön ki a V30, így nem tudom mennyire foglalkoznak még a G6-al a későbbiekben.
    Az XZ Premiumról nem hallottam jókat, főleg érdekes módon kamerában, és annyira a dizájn sem fogott meg, csak azért hagytam a listában, hogy hátha valaki olyan cáfolatot tud, ami alapján akár még esélyes lenne, mégis csak az egyik gyártó csúcsmodelljéről van szó.
    Az U11-ről jókat hallottam, de a strapabírósága hagy némi kívánnivalót nálam, plusz a HTC márkát abszolút nem követem, hogy hogyan kezelik a telefonjaikat a későbbiekben, illetve nekem kicsit elveszett gyártónak tűnik.
    A Huaweit sokan lehúzzák, pedig azt hittem a P10 Plus jó telefon lett, nem tudom mi az oka.
    Így jutottam az S8-hoz, ami tetszik külsőre, jónak tűnt a strapabírósága (hajításra gondolok elsősorban), a kijelzőről mindenki ódákat zeng (bár a beégéstől kicsit tartok), a kamerát is dicsérik, illetve itt Veszprémben van vagy 2 Samsung szerviz, egyedül az akksi lehetett volna combosabb.
    A Note nekem már túl nagy, illetve úgy olvastam, de lehet tévedek, hogy nem nagyon hoz sok új dolgot, csak az S-Pen-t, illetve dupla kamerát, de az S8-ban pont a kompaktabb méret tetszik.

    Na szóval ebben tudtok segíteni?

    Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák