Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Švejk

    őstag

    válasz styxcsabi #48384 üzenetére

    Szerintem nem éri meg. Az SII jobban megéri: régebbi modell-lement az ára-még mindig nagyon erős a procija-minőségibb kialakítás. SIII: Új modell-drága-erősebb processzor-gagyi borítás.
    Ezzel együtt +100 €-t nem ér meg. Szerintem.

  • agabe

    addikt

    válasz styxcsabi #48850 üzenetére

    Ezt igazából neked kell eldöntened, hogy ki tudod-e használni a jobb felbontású, és nagyobb kijelzőt.
    A négy mag nem igazán érződik előrelépésnek a 2-höz képest, ráadásul mivel ugyanúgy 1Giga ram van benne, ezért multitaskingban sem mutat többet.
    S2 -esre is jön JB ...bár több hivatalos rom már tuti nem, és S3-ast még jövő év végéig kb támogatni fogják esetleges frissítésekkel, de a konkrétumokat nehéz lenne előre megmondani...inkább csak jóslás lenne ami vagy bejön vagy nem.

    Ha szolgáltatónál veszed, akkor az semmi hátrányt nem jelent bármilyen rom kipróbálásában.

    Most nemrég elég jó lett az ára az s2 -nek, és T-mobile-nál a legjobb.
    dominóban (webshopban) 108ezer, míg ugyanebben a konstrukcióban S3 -as 171ezer, szóval dominóban én S2-est venném.

    Ha előfizuhoz vennéd mondjuk Mozaik S -el, akkor ott már nem akkora a különbség : 92ezer vs 126ezer, Mozaik M-nél alacsonyabb mindkettő ára, de a különbség picit nagyobb.

    (#48852) tzsolesz:
    Ha rendes a garija, akkor az országos helyszíni javítás azért sokat ér szerintem, ha maga a készülék nem is jobb, bár a közösségi támogatása is szélesebb körű, ha valaki főzött romokat akar használni....ezek miatt (nem a hardver) van ráció a magasabb árban.

    [ Szerkesztve ]

  • agabe

    addikt

    válasz styxcsabi #48855 üzenetére

    Az nem akkora különbség, hogy emiatt ne az S3-ast venném ...de a legjobb ha megnézed kézben melyik ami jobban tetszik, jobban kézre áll. A kijelzőben biztos jobban fog tetszeni az S3 -as, meg a kamerája is jobb (pedig S2-esé sem rossz) ...miután én saját részemre szeretem lehetőleg a frissebbeket venni, így ha nekem is most kéne vennem egyet a kettő közül, akkor S3-ast venném drágábban is, de valójában sokan az S2-es képességeit (ami alig marad el S3-tól) sem használják ki. Sokat számít az egyéni preferencia, így ha műszaki újdonság kedvelő vagy, akkor szerintem S3, ha meg nem annyira érdekel a telefon, csak használod, akkor S2-es is bőven tuti vétel.
    (én pl. jelenlegi meglévő S2-esemet itthon nem cserélem le S3-ra...majd később, vagy kihagyom S3-at és S4-et megnézem ha kijön, de ez az S2 -es már megvan, és nem most kell döntenem)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák