Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DS39

    nagyúr

    válasz jarre #43858 üzenetére

    Samsung Galaxy mini 2 még nagyon új készülék,gondolom még annyira nem kiforrott az op.rendszere mint egy Stabilabb Symbiané.

    Gingerbread fut rajta, az elég kiforrott rendszer, csak más mint egy Symbian. meg kell szokni. az árkategóriájában Mini 2-nek elég nagy a belső tárhelye, és 512-es ram sem rossz. szerintem azt válaszd, a másik már egy őskövület és elavult rendszert használ.

    [ Szerkesztve ]

  • CHIPman

    nagyúr

    válasz jarre #43858 üzenetére

    A symbiant a kezdetek óta nem tudják kiforrottá tenni... :DDD

    hardverapro.hu/tag/chipman

  • Sheldon

    tag

    válasz jarre #43858 üzenetére

    Apámnak kb. 1 hónapja van meg a Nokia C5-03, eddig nem panaszkodott rá, bár nem akart érintőképernyős telefont, de T-nél készülékcsere miatt (a szétcsúsztatható LG telefonja mindig bemondta az unalmast, az a széria hibás volt, cserekészülék is) csak pár telefon közül választhatott, így ez mellett döntött.
    Nekem az op.rendszer miatt nem tetszik - (persze ízlések és pofonok - én androidos telón töröm a fejemet, de már mióta), meg az érzékelése is néha furcsa a képernyőnek (nem azt a "gombot" érzékeli "benyomottnak" a telefon, amit tényleg nyomtam - ez elég kacifántos lett. :DD ) - de amúgy más hibával eddig nem találkoztam. A navigációja viszont baromi jó, lakásban próbálgattam csak, de hamar megtalálja, hogy hol vagyok, és mindezt offline. Androidra is lehetne ilyen navigációs cucc, persze legális...

    Apám persze csak telefonálásra/SMS-re/zenehallgatásra használja, szóval neki tökéletes, a döntésed attól is függ, hogy konkrétan mire használnád.
    A belső tárhelye tényleg kicsi, és a navigáció a hozzá adott 2GB-os SD-n van rajta, szóval a bővítésnél erre figyelni kell (nem tudom, hogy csak úgy át lehet-e másolni a navigációs fájlokat úgy, hogy utána működjön - bár gondolom erre is van itt fórum).

    --
    Galaxy minit "tapicskoltam" már, nem volt rossz, gondolom az utódja sem lehet rosszabb, a mobilarénán elolvashatod a tesztet, ha nem tetted volna, ha ennyi pénzt szánsz telefonra, én inkább erre voksolnék.
    De tudni kéne, hogy mire használnád elsősorban (telefonálásra? - mégis csak telefon a neve :DD )

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

Aktív témák