Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • SaGa: Emerald Beyond teszt

    gp A Square Enix üzleti modellt vált: ezentúl csak a hatalmas költségvetésű megajátékokkal foglalkoznak. Talán az utolsó kivételt az Emerald Beyond jelenti, ez a kiismerhetetlenségétől nagyszerű RPG.

  • Két projektorral bővül az Acer Vero család

    ph A lézeres elven működő és 4K felbontást kínáló környezetbarát egység a HL68 családba érkezik.

Aktív témák

  • Traktato

    csendes tag

    Egy kérdésem volna azokhoz, akik nagyon ajánlják az Ace 2-t. (Nekem is ajánlották). Miért nincs neki szinte semmi irodalma külföldi honlapokon? Nem látom, hogy a modderek annyira rácuppantak volna, egy visszaállíthatatlan root van hozzá mindössze. Abban körülbelül egyetértés van, hogy hardver most az egyik legjobb. Én két hete olvasgatok okostelefonokról, tehát nem értek a témához, de arra lennék kíváncsi, hogy mennyi idő, míg a népek kifőznek használható megoldásokat bizonyos problémákra. (Speciel engem a kétoldalú hívásrögzítés érdekel, ami a népszerűbb múlt év végén piacra dobott középkategóriás telefonokra megvan.) Ugyanakkor azt is látom, hogy bizonyos márkák kisebb, mások nagyobb érdeklődést váltanak ki a fejlesztőkből, lehet-e tudni, hogy ez min múlik? Köszönöm a választ előre is.

Aktív témák