Hirdetés

Aktív témák

  • Lakers

    tag

    Sziasztok!

    Segítséget kérnék okostelefon vételében. Ez lenne az első nekem.

    - Maximum 80.000Huf (Nokia n8 esetében), ha lenne belőle 60.000 max az sem rossz
    - Használt is jó, ha újszerű állapotban van.
    - Max 1 évre tervezem, kíváncsi vagyok a Nokia és WinPhone 7 házasságra. 2012 első negyedévében lazán vennék egy újat, vagy jobbat, érték állóság nem hátrány
    - Mindenképpen érintőképernyős legyen.
    - Operációs rendszer, nyugodtan lehet zárt, Android sem gáz, de az adatbiztonság és a vírusok rá, engem elriasztanak.
    - Felhasználhatóság:
    ~Multimédia terén legyen erős. (itt jön, hogy a nokia n8 nálam nyerő mert:) Fényképezni lehessen vele, videot tudjon felvenni, simán váltson ki egy 30.000-40.000 Hufos fényképezőt, videokamerát! (beállításokra annyira nem vagyok érzékeny, a szép képek, és utólag szoftveres korrekció nekem bőven elég) Lényeg, zsebben fényképező/videokamera legyen! + plusz még zene, filmek lejátszása nem hátrány, de nem is lényeg!
    ~Telefonálás, sms, e-mail, wifi, sokat szaladgálnék rajta a neten, skype, gmail. (FB, twitter nem lényeg!) Opera mini böngésző felmenjen rá.
    ~GPS legyen benne, Ha előfizetnék egy szolgáltatásra akkor tudjam, hogy hol járok, vagy térképet tudjak rá rakni.
    ~Pdf, Office (word, excell), LibreOffice formátumokat lehessen rajta olvasni, szerkesztés nem lényeg, az olvasás az elsődleges!

    Többi nem lényeg, max még egy szótár program legyen rajta, de a többi funkciót szinte sosem igénylem, nem használom ki.

    Segítségeteket előre is köszönöm.

    UI: Nekem elsőkörben a Nokia n8 jött így le..., hogy ő lenne az ideális. De ha van mögötte egy második, harmadik az sem gáz.

Aktív témák