Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Habugi #5613 üzenetére

    Köszi!
    Nem tervezem itthagyni a topikot. :N Bár anyagi okokból el fogom adni a Toxic-ot és valószínű az egyik Vapor-X-em is, de marad még 280X Vapor-X-em, és két 7970-em is, egy refi és egy Dual-X. :DD

    Érdekes, miért adtak neki 1,6V-ot, hűtés nélkül ez elég ostoba húzás, ha tényleg ennyit kap.
    Nekem annyiból gyanús, hogy monitorozni a Toxic-on nem lehet a ramokat, de szerintem a DC2-n sem, ugyanúgy nem dobja fel a HWiNFO, és ugyanazt a kamu 26 fokot írja a VRM-párnál.

    A driverhez ennek semmi köze, vagy címezhető I2C buszon a memória VRM vezérlője, vagy nem. :U
    Én a mai napig 13.6 beta 2-t használtam, de sajnos az a 290-et nem ismeri, így frissítenem kellett. :DDD A tesztes gépen 13.12 WHQL volt.

    Könnyen lehet, nem a bénázás a baj, hanem hogy ezek gyárilag fix feszen mennek. Mondjuk a Toxic-nál mindegy is, mert rendesen meghűtötték, a fogyasztáshoz meg sokat nem ad hozzá, a csipek is bírják hűtve az 1,6V-ot. Az Asus-on viszont tényleg 1,5V-ért kiált a helyzet. Annyiból gyanús amúgy, hogy 1,6V-on mehet az Asus és a Toxic, állíthatóság nélkül, mert az 1,5V-os Vapor-ok nem nagyon mennek 1650Mhz feletti memóriát 1,5V-on. :N Míg a Toxic elvileg 1,5V-ra állítva is röhögve megfutotta egyik az 1750-et, másik az 1800-at is. :Y
    Ahogy nálad is 1750-en voltak tesztek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák