Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz szasanyi #891 üzenetére

    Ha viszont nem lövöd be kézzel a feszt, sosem lesz igazán hatékony a VGA-d, mert gyárilag belekalkulálják, hogy legyen benne tuningtartalék is, illetve nem is tesztelik darabonként, csak statisztikai módszerekkel adnak neki annyit, ami biztosan elég lesz. Nyilván, nem kötelező élni vele, de egy nagyon jó lehetőség az alulfeszelés. ;)

    A 7970-ek rával nem tudom mi lesz, nem vagyok jós... Nyilván, a bennmaradt, el nem kelő készletek jó áron lesznek, ha nem fogynak el, de csak ha. Ezt nem tudjuk előre. :N Nyilván, ha ilyet vesz valaki olcsóért, nem fog rosszul járni. ;)

    Amúgy már most is vannak jó áron 7970-ek, pl. szerintem 90k körül a Sapphire Dual-X igencsak jó áron van, és simán azt venném pl. egy 90k-s 280x Vapor helyett. Mondjuk a 83K-s Vapor már erősebb ajánlat, arra további tesztek nélkül nem tudok mit írni. :) Majd ha valaki ír alulfeszelős fogyasztási adatokat azzal a 280x-el, akkor leszünk okosabbak.

    Viszont az MSI GAME 280x-et és a sima Dual-X 280x-et 100%, hogy jó messziről kerülném. :D

    Amúgy a tápcsatik száma édesmindegy, semmi köze a VGA valós fogyasztásához. :N A 2db 6-tűs csatijával többet eszik a 7950-em, mint a 7970 a 6 és 8 pinjével.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák