Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h1mpi

    nagyúr

    válasz aleister #1211 üzenetére

    A dízelben van :K

    Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

  • Pistu77

    csendes tag

    válasz aleister #1211 üzenetére

    Hat az elso alkalommal 45ot mondtak csak az olajra amit vegul mondvan, hogy meg garis nem fizettettek ki velem. (Obuda)

    Aztan a masidiknal valami "noname" olajat raktak bele kerdes nelkul. Nyilvan nem annyira szart de en ugy gondolom, hogy ha nem a gyarit rakod akkor kerdezd meg... Ha jol emlexem akkor Mobil 1 volt (Emil-nel)

    Mind2 esetben 18eFt/ora munkadijat szamoltak fel.

    Nyilvan BMW, AUDI, Merga joval dragabb de egy normal standard olajcsere majd 20/oraert szerintem irrealis. Marcsak azert is mert az anyaggal az 80e. Es jo esetben felemelik es alaneznek valamint 2 csavart kicsavarnak es visszacsavarnak. Roszabb esetben ala se neznek. Szoval a munka maga egy nagy budos lofasz. Csak es kizarolag az elektronikus szervizkonyv miatt jarok markaszervizbe ez miatt.

    Nyilvan lehetne jonni a bolcsessegekkel: "Aki kurvanak all ne sirjon a szaja ha baszni viszik" es hasonlokkal, de csak azert 3x annyit a munkadijert csak azert mert Mazda..... Mert az ha egy alkatreszt nem Suzuki arban mernek meg talan megertem mert van kulonbseg minosegben de egy olajcsere pont a duplaja mint a suzukinal volt ha mindent ok adtak

    Egy SX4bol ultem at ami 8 evig volt alattam. Leszamitva az elso szervizt ahol "atbasztak" utana sose volt bajom. En vittem a sajat olajat, szurokat es sose volt vele gond. Ott egyebkent a shelles olajat hasznaltak gyarilag es a munadijat is esszel szamoltak. En a Castrolt hasznaltam kesobb meg az eneost

    A dieselben 2o is van :(((

Új hozzászólás Aktív témák