Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz maskimx #509 üzenetére

    "A csóróságra már gáz hivatkozni"
    Pedig szerintem az esetek túlnyomó részében ennek köszönhető a Warez. Ha én most amerikában élnék, keresnék 4000 dollárt, 2000-ból fizetem a rezsit, 1000-ből veszek kaját, tisztítószert...stb akkor valószínű ha megjelenik egy játék nem sajnálom rá a 10 dollárt.

    "autót sem lopsz ha nincs pénzed"
    Ilyenekre mondtam a szúnyog és az óvodások példát. Túlozni lehet. "Ha ki tudsz lépni a házadból, akkor már mehetsz is a holdra simán."

    De szerinem zárjuk le a témát. Mindenki úgy szerzi be a dolgait ahogy tudja. És ha csak így tudja akkor meg nem kell leszólni. Amíg egy játék ára egy heti keresetnek felel meg addig lesz Warez, amíg a játékfejlesztők ódzkodnak a demótól addig lesz warez. Attól hogy leszóljuk Gipsz Jakabot mert letöltötte nem fog megszűnni, és csak magunkat járatjuk le az álszenteskedéssel.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

  • Bluegene

    addikt

    válasz maskimx #509 üzenetére

    Így más lehetőség nem lévén letöltöd és kipróbálod a teljessel. Ha úgy érzed megéri akkor elmész és megveszed. Ha nem akkor letörlöd és nem dobtál ki 10 ezreket csak úgy erre találták ki a demó verziót, ott ki lehet próbálni, de mind1

    Viszont ha jó, meg kell venni, különben elköszönhetünk a pc-s játétoktólmint írtam nem a te tizeseden múlik, ez olyan ha te elhatározod h nem dobsz el több csikket/szemetet, sőt amit látsz föl is szeded, attól még nem fog úgy kinézni M.O. mint svájc, egy fecske nem csinál nyarat, attól még rajtad kívűl tízezrek fognak szemetelni hiába erőlködsz, nem pro és kontra mondom csak felvilágosításképp lásd: #503

    ha van kedved megveszed kitüntetést nem kapsz érte, ha pedig "elopod" senkitől se kapsz büntetést(legalábbis a gyakorlatban, il 0,01 %, inkább a cégekre mennek rá nem a kisemberekre), mindenki maga dönti el, a játékfejlesztők nem épp temiattad mennek tönkre(egy fecske..., rajtad talán 2 eurót nyernek miközben dollár milliókba gondolkodnak), de becsület is van a világon, de a pénznek is van értéke amiért izzadsz
    engem nem érdekel ki hogy dönt, cselekedjetek bölcsen, belátásotok szerint :R

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák