Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz philoxenia #231 üzenetére

    Tiszteletben tartom a véleményed én is, így már csak arra reagálok, amit most írtál, a többiben szerintem nem fogunk zöld ágra vergődni, de ez a vita szépsége.

    Íme a kért fekete vagy fehér:

    Legyünk büszkék arra , amire érdemes, utasítsuk el, azt amit szégyellnünk kell. Ide és most nem a második kategóriát várjuk, arra ott a szégyenfal topik....

    Nincs harmadik... :U

    Gondolj bele, kvázi ez olyan, mintha Intel topikba mennék AMD-zni, vagy Windowsba Linuxolni....

    Nem, sajnos neked van képzavarod. Ez olyan, mintha valaki csinálna egy topicot, hogy "Amiben az AMD jobb, mint az Intel..." Ott mindenki elmondhatja a véleményét. De akkor ezek szerint, ha oda valaki olyat ír be, amiben nem jobb (szerintem), akkor nem reagálhatok rá, akár szubjektív véleménnyel akár tényekkel alátámasztva, mert az a topic nem erről szól. Ez a topic arról szól, hogy emberek a saját szubjektív véleményük alapján leírják, hogy SZERINTÜK miben jobb. Mert, amíg azt írom, hogy ebbe vagy ebben jobb, addit az a topic témája, de ha már azt írom, hogy ácsi, azért szerintem az nem pont úgy van, ahogy írtad, akkor már flame...? :F Vagyis akkor megint ott vagyunk, ahol a part szakad...ha valaki leír ide valamit, az szent írás, arról rosszat (vagy ellent) nem lehet mondani. Vagy írok másról (pozitív) véleményt, vagy inkább ne írjak semmit, mert ugyan arról a témáról, amit valaki felhozott ebben a topicban csak 1 féle vélemény lehet...OK. Nagyjából értem a lényeget...

Új hozzászólás Aktív témák