Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • user26

    aktív tag

    Sziasztok! Elnézést, hogy megint zavarok.
    Heti eu -t használok, (xiaomi.eu) v14.0.23.3.20. Magisk -t feltelepítettem, beálítottam.
    Feltettem ezt a modult: Dsb-Addons-v9.0-dsbaddons-dualstatusbar (dupla soros állapotsor), ki akartam próbálni, hogy milyen. Ezt kellett volna előtte fel tennem (dualstatusbarMiui), de tévedésből nem így lett. Újraindítást követően, amikor a rendszer betölt a kép villog, pár másodpercig majd újra indult a telefon. Ezt mégegyszer csinálta. Hamradik újraindításnál twrp -be mentem, a gombok segítségével. Ott nézem a képet, és ezt látom. Első lehetőséget próbáltam, nincs változás, másik kettőt nem, egyenlőre, mert nem szeretném újra telepíteni. Magiskról nem tudok képet küldeni de jó volt 25.2, és yes mind. Semmi más mudol nem volt, nem is akartam Magisk -t tenni, csak kiváncsiságból szerettem volna kipróbálni. Azért ide írtam, mert magisk modult tettem fel, és annak az eredménye lett ez.
    (Megtudom oldani, egy olyan lehetőséggel, hogy mindent újra telepítek, de ha megoldható máshogy, megszereretném próbálni, azért írtam ide. Modell 12t pro.) (Ha agykukit kaptál az írásomtól, akkor töröld kérlek, és tudom nem jó helyen vagyok, akkor megoldom máshogy, köszi.)

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi fan I 12T Pro I

Új hozzászólás Aktív témák