Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz Declare #47442 üzenetére

    "nem gondolkozunk egyforman....veled plane nem"

    Akkor magadban keresd hibát, ne bennem, mert gumis topikban is az első két válasz (nem jött eddig több) az volt jól döntöttem megvettem.

    Az a baj te úgy állítod be most itt ezt az egészet mintha egy 20 éves noname agyonhasznált sz@rt raktam volna a kocsira, és azt próbálod bizonyítani mi rosszul döntöttem, és a biztonságról hogy leadok, mert nekem nem számít kb, csak az hogy zsebemben maradt ~150 ezer.... Közbe meg ha kocsiit reálisabban gondolkodnál, az lenne a véleményed mint a többieknek. Vagyis ha többség nekem ad igazat jó döntés volt, még gumis topikban is, akkor nem fogok leállni veled vitatkozni hogy márpedig neked adok igazt, és valóban mellé lőttem.

    Részemről téma lezárva, és azért köszi a véleményed. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • tomiii.

    aktív tag

    válasz Declare #47442 üzenetére

    nyári*
    *=téli
    Akkor átírva, lényegtelen. +: 2% nem pár méter féktáv, hanem mérési pontatlanság, aminek a pontosságához közelébe érsz pl te sem, mert profi pilóták végezték a tesztet, ha jól emlékszem. Ergo nálad pl semmi különbség nem volna valószínűleg.

    (#47447) B-L-A-C-K: Imádkozok érted és a forgalomban körülötted levőkért. ;]

    ---------

    Más, azt hiszem Novemberben átírás és műszaki, a téli találkozókra már feltudok nézni szerintem. Kop-kop. [kép]

    Bár még most is folyamatosan "drasztikus" fejlesztések vannak, mikor kezdeném felújítnai a féknyergeket és az összes szilentet polyurethánra cserélni, ha nem akkor, amikor kész az autó, de legalább mindenhova új szilentet vettem a nyáron, de mindegy. #szétmindenmegint :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák