Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aram01

    nagyúr

    válasz huncutka1029 #58534 üzenetére

    valami komolyabb 4k 3d-s kemény lehet rajta. Max 2 évig akarom én is megtartani a 671-et, aztán valami nagyobb 4k-s cumó lesz, remélem 500k körül lesznek majd jó nagyok.

    Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

  • Gtaati

    őstag

    válasz huncutka1029 #58534 üzenetére

    Helló!

    Hát gondolom a gyártónak kell évről évre fejlesztenie, és biztos h jobbnak kell lennie a 2015-nek mint a 2014-nek. De azt hozzáteszem, hogy én is két MM-ben néztem vásárlás előtt az UB850-et és hát bizonyos anyagok esetén elég vacak képet produkált meg az egész nem volt meggyőző. Ennek ellenére ezt vettem rengeteg utána olvasás és külföldi vélemények alapján. És hát otthoni körülmények között otthoni módban rengetek állítgatás után sikerült szép képet kihozni belőle. A másik h kitudja mikori gyártású UB850 volt az MM-ben és ami fontos nagyon ennél a típusnál, hogy milyen firmware van rajta. Pl a hdtvtest.co.uk oldalon első tesztre rengeteg rosszat írtak UB850-ről komolyan elolvasva szörnyű volt látni h egy neves gyártó nem kevés pénzért 2014-ben erre képes...., aztán nem véletlen frissítették a cikket ahogy megkapta a tv az újabb firmware-t és onnantól kezdve már egy értékelhető nem rossz készülék lett belőle. És hozzáteszem h ezóta rengeteg újabb és újabb firmware jött ki amivel sok minden finomodott és javult. Pl webOS 1 létére kb 6 másodperc környéke bekapcsolástól mire képet ad, szebb lett a menü, gyorsabb, a kép minőség is javult stb.
    Szóval én sajnos bármelyik tv gyártó nagy műszaki kereskedésekben kiállított darabjaira igaznak érzem, hogy ott mesterséges és rengeteg fény között bolti módban nem beállítva sajnos nagyon nem az igazi valóját adja mutatja.

    Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy az UB850 van olyan jó vagy jobb mint az idei UF8517 mert biztos h nem mivel fejlődik a technika minden szempontból és mindent javitgatnak fejlesztenek optimalizálnak, meg hát illik egy hasonló kategóriás újabb készüléknek jobbnak lennie. Ilyenkor sajnálom h ,messze vagyunk egymástól szívesen megnézném a két készüléket egymás mellett azonos anyagot megjelenítve:) Csak macera és nehezen kivitelezhető, senki sem fogja szívesen hurcolgatni a nem kis értékű és törékeny érzékeny műszaki berendezését....

Új hozzászólás Aktív témák