Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • béke

    aktív tag

    válasz szabferi #45776 üzenetére

    Az Aqua-ban törzsvásárló vok és mondta is a srác hogy még ha pixelhibát is találok akkor is élhetek a
    14 napos.....garival így tudjuk megkerülni a dolgokat szóval ettől nem félek mert segítenek.

    Igen persze ráadásul meg is beszéltük az üzletvezetővel hogy ha úgy döntök hogy ugyan azt a típust hozom el akkor is előtte kibontjuk és átnézzük ott helyszínen!

    Sorozatszám rajta van az átvételi papíron.

    Persze mindenképp esélyt adnák neki már csak az ára miatt is mert euronicsban és a mediamarkt-ban is 150K
    az aqua-ban viszont csak 123K persze itt azért el lehet gondolkodni hogy miért is ennyi de ha jobban átnézzük az aqua-oldalán az LG-tévéket jóval olcsóbbak mint más boltokban... de erre az volt a válasza az LG srácnak hogy biztosan külföldi beszerzésük van Szlovákia vagy .... mit tudom én, és reméljük nem azért ilyen olcsók mert széria hibás mindegyik.

    Itt már csak az lesz a kérdés hogy valóban mi is ez mert laikus szem nem látja ezt a hiba jelenséget, itthon is BN.-em nem is vette észre sőt még a család tagok sem, de áthívtam fanatikus haverom ő egyből mondta hogy dobjam ki szar :) szóval meglátjuk.

    Alá írás :)

Új hozzászólás Aktív témák