Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz TaylorPro #44398 üzenetére

    LG 42LB671V

    Baráti körömben 4 napja vettek egy ilyet.
    Tegnap voltam náluk pont, úgyhogy láttam működés közben.
    3-3.5 méterről nem tűnt olyan nagyon kicsinek se, bár elfért volna nagyobb képátló is náluk.
    3D hatás jó volt (Edge of tomorrow), vettünk fel vele egy külső merevlemezre pár percet, az is működik, képe oké, mit írjak még. Betekintési szöge is oké, úgyhogy gondolom nem TN paneles.
    USB-ről az 1080p-s 3D-s mkv-t szépen vitte, még pörgettem is.
    Érdekes, h Youtube direktink nincs a felajánlott alapértelezett weblapok közt (Index, Origo pl. volt), de ha a böngészőbe írom be, akkor elindítja, és lehet nézni a videokat.
    Ez a távirányító zseniális ötlet (nem tudtam, h már itt tart a technológia), mármint ahogy a TV-n egérkurzorként viselkedik, meg a hangvezérlés is oké, felismerte egyből a bediktált keresőszavakat.

    Még régebben láttam smartos Samu TV--t, azon nekem akkor nyögvenyelősnek tűnt a netezés, pedig még eredeti Samsung billentyűzetet is vettek a TV-hez; ezen jól ment, nem döcögött, szépen töltődtek az oldalak, semmi probléma nem volt.
    Wifivel használták egyébként.

    Nekem 50"-os plazmám van, az ezekhez képest nem tud semmit, de 50"-os, nem 42. Szóval véleményt nem tudok mondani, a 3D az jó dolog, a köv. TV-m nekem is 3D-s lesz, de ezek a smart, meg ilyesmiktől én nem esek hanyatt. :B

    A TV hangja is okés volt, mintha az enyémnél értelmesebben szólt volna. Bár én amúgy házimozira kötve használom, úgyhogy engem a hangzásvilága se érdekel különösebben.

    Amit nem értek, rákerestem árgépen, 150ezer egy ilyen TV, de mintha ők azt mondták volna, h Tescoban vették, és 180ezer volt (240-ről vagy mennyiről leárazva), szóval most vagy megvették a lehető legdrágább helyen, vagy nem jól figyeltem az árát mikor mondták.
    Nem merem megkérdezni tőlük, legyenek csak abban a tudatban, h jó áron vették.

    Ami jellemző a friss 3D-s TV tulajokra, az rájuk is: kérdezi tőlem, h az miért van, h mintha nem lenne végig 3D-s a film.. pl. a Holnap határa kezdő perceiben jellemzően, amikor a bevágott TV közvetítéseket látjuk, akkor ugye nem 3D-sek a jelenetek, aztán megint 3D-s, szóval váltogat annak megfelelően, ahogy a rendező elképzelte a filmet.
    És akkor az első reakció, h rossz a TV, meg sz×r a 3D, ez nem is 3D.. stb. Áhh.. :/

    [ Szerkesztve ]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák