Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave567

    addikt

    válasz #46372352 #54639 üzenetére

    Én nem haragszom,nincs veled semmi bajom, engem nem érdekel a személyeskedés, az ilyennel nehéz engem feldühíteni.
    Ellenben a kollégáddal, aki olyat művelt itt a fórumon a kollégájával, hogy olyan ideges lettem 6 cigit kellett egymás után elszívni, hogy lenyugodjak. És olyan beszél aki 4 hónap alatt kapott három figyelmeztetést. Őt kezdem nagyon nem csipázni és KB még rajtam kívül vannak egy páran.
    Ezt a személyeskedést neki szántam tulajdonképpen, aki direkt fel akart baszni, hogy belinkelte ide amit neki írtam. De nem baj, gyűlünk egy páran. :DDD

    Amit írsz jogos, 2010 óta olvasom a Lg topicot, kicsit később regisztráltam is, azóta halottam egy pár dolgot róla, LW LM LA sorozat, nem hiszem, hogy olyan sokat változott volna amiért azt keljen mondanom rohanok, meg veszem, és igen nekem számítanak a mások véleménye, nézd meg SZ.CS.I.CS.IT. (bocsánat ha meg neveztelek ;] ) aki amióta itt vagyok, ezzel a problémával küzd, és még sokan a régebbiek közül, és vannak még hozzáértők is, akik nem véletlen nem ajánlják, és hidd el nem csak azért mert MM-ben látta.
    Na mindegy ennyit szerettem volna neked írni. :R

Új hozzászólás Aktív témák