Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    Gondom van...talan van valakinek otlete.
    Ma delutan kiprobalasra feltettem a bruce romot+bruce kernelt.
    Nem volt rossz, de nem futott olyan siman, mind a DM rom+dorimanx 6.1, igy nanroidbol ez utobbit visszateszem.
    Vissza is telepult, de nem tudtam a telefont hasznalni, mert allando fc-t kaptam android.com, es phone feliratokkal.
    Ez utobbit megspekelte azzal, hogy a halozat egyszeruen nem allt fel, a terero ikon mellett folyamatosan forgott egy kis kor.
    Az fc-k kb 15-20 mp-kent jelentkeztek.
    Gondoltam sebaj, full formatot csinalok, vagyis a belso tarhely formazast is elvegzem.
    Meg is csinaltam, majd usb-n levo DM nandroidot allitottam vissza.
    Ugyanez lett a helyzet.
    Volt meg az usb-n korabbi 3.4-es DM romrol, es miui-rol is nandroid, de mindegyikkel ugyanez a hiba jott elo.
    Most ott tartok, hogy a mai DM nandroid mentesemet tettem vissza, majd factory resetet csinaltam, es igy van egy pucer romom, raadasul kb. 50%-a az alkalmazasoknak hianyzik, (hogy hova tunt, nem tudom) de ez igy legalabb mukodik.
    Egyszeruen nem ertem mi tortenhetett.

    Azt gondoltam, hogy meg most valami romot flash-elek fel, hatha valahogy visszamegy a DM mentesem arra.
    De fogalmam sincs mi okozhatja ezt a jelenseget...valami a particionalassal tortent?

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák