Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • extasymajom

    tag

    Bár nem g2 de felteszem itt a kérdésemet mert tudom, hogy sokan vannak itt olyanok akik nexus 4ről jöttek ide. És hát a nexus 4 topik elég halott sajnos. Hátha ti tudtok megoldást eme kihívást jelentő problémára.

    Gép win 7
    több usb porton is próbálva.
    Adott egy nexus 4 amire ugye semmilyen rendszert nem vagyok képes feltelepíteni úgy, hogy működjön is.
    Letöltöttem az összes hivatalom rom-ot hozzá.
    Csak és kizárólag a 4.2.2 (JDQ39) amivel hajlandó elindulni és működni hibátlanul.
    Ezekkel el sem indul:
    4.3 (JWR66Y) bootlop
    4.4 (KRT16S) bootlop
    4.4.2 (KOT49H) bootlop
    4.4.3 (KTU84L) bootlop
    4.4.4 (KTU84P) Ezzel egyszer elindult de random restartolt és bootlopba került.
    Ezekkel elindul, néha mondjuk 50ből kétszer:
    5.0 (LRX21T) bootlop
    5.0.1 (LRX22C) elindul ha NRT-vel rányomok a „modified boot.img-re. de csak az első HR-ig utána bootlop
    5.1.0 (LMY47O) elindul ha NRT-vel rányomok a „modified boot.img-re. de csak az első HR-ig utána bootlop
    5.1.1 (LMY47V) bootlop
    A lollikkal az a probléma, hogy nincs wifi. Nemhogy nem látja a hálózatokat, hanem be sem tudom kapcsolni a menüpontban.
    Az NRT 2.0.5 kiadás.
    Egyéb: amikor nrt-ben rootolok akkor jól megcsinálja, de mindig, amikor újraindítja a telefont egy fejezet végén akkor továbbmegy a fastbooton és egyből be akarja tölteni a rendszert. Ilyenkor manuálisan kikapcsolom, és újra belépek fastbootba és ha elég gyors vagyok, akkor folytatja a folyamatot.
    Jelenleg 4 napja szórakozok vele és most felment rá a 5.1.0 LMY47o Jelenleg wifit is lát.
    CMD-ből elraktam flash-all.bat parancsal. majd nrt-ből rányomtam egy modified boot.img-t ami nem futott le.
    Most rootolom és felteszek egy TWRP-t aztán backup. Kiváncsi vagyok meddig lesz jó így.
    A korábban elfogadott 4.4.4 (KTU84P) csináltam twrp-vel mentést és bootlop után próbáltam visszaállítani, de nem sikerült többé.

    Szóval passzolom a kérdést.

    Ötlet, hogy mi a francot próbáljak még ki?

    Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

Új hozzászólás Aktív témák