Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Helmoras

    őstag

    válasz baro32 #7091 üzenetére

    Pár dolog felett azért elsiklasz.

    1. várjuk meg a magyar megjelenést(persze szerintem is drágább lesz mint számítottunk rá)

    2. a fent említett asus 17.3 as és 4,8! kilogramm, ami kétszerese az y50 nek, ha pedig figyelembe vesszük hogy értelmes ember azért vesz laptopot mert relative sokat kell vinnie (és feltételezzük hogy nem jár mindenki autóval...) igen komoly súllyal rendelkezik. Teljesítmény lévén gondolom éhes is szal viheted a töltőt is magaddal akkor már 6-7 kilós súlyról beszélünk és csak egy laptop van nálad.

    3. Ez már magánvélemény lesz: szerintem ez a 880m már kicsit a 780 meg titán stb kategoria, igazából ha nem akar az ember mindent ultrán játszani(egy két olyan beállítást kell csökkenteni amit amúgy észre sem vesz az ember) 60+fps-el teljesen felesleges pénzkidobás. Ahogy nem sok értelmét látom játékos gépbe i7-nek az y50 nél se, baziritka az a réteg akinek kell az i7 880m el video renderelő utazó gamer.

    Szerintem az y50-nek a szimpla (nem touchos) i5 4-8giga ram variánsban lesz értelme, az i 7 sok ram touchscreenes verzió már annyira drága hogy lesznek jobb alternatívák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák