Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sapphi

    aktív tag

    válasz holozis_HUN2 #2204 üzenetére

    Szerintem is a te igényeidhez a PC jobban passzol. Én személy szerint azért veszek notebook-ot, mert elmondhatatlanul zavar egy nagy doboz meg, hogy nem tudom belevágni egy táskába és vinni, ha éppen olyan munka vagy suli van.

    Azért választottam ezt a gépet, mert szeretek játszani néha (napi 1-2 óra elvétve) plusz a munkám megköveteli néha, hogy kicsit gyorsabb számítási teljesítménye legyen ezért nekem i7-es is van.

    De nagy valószínűséggel, amint több információ adott lesz az XBOX One-ról és a PS4-ről valamelyik közül választani fogok és a kényelmes kanapémba bele fogok "feküdni" és azon fogok játszani. :D

    És ezzel azt a problémát is kiküszöbölöm, hogy nem fut majd egy játék úgy, ahogy az elvárható lenne.

    Ha nem tudsz kompromisszumokat kötni akkor semmiképpen se vegyél laptopot, mert meg fogod bánni. Ha elfogadod azt, hogy bizony lesz olyan, hogy egy játék mediumon fut el akkor nagyon jól megleszel ezzel a géppel, ha pedig minden áron nekem fusson el fullon meg még mennyek a Fraps dolgot szeretnéd választ a PC-t és több örömödet fogod benne lelni.

Új hozzászólás Aktív témák