Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz #75376384 #45319 üzenetére

    Agyrém ez a történet.
    Mindenképp érdemes lenne mert itt több nagyon necces dolog is volt.

    A DPD-n belül indítanék, mert kilóg a lóláb a csomag-adminisztrációnál is amit írtál: nem volt módosítási lehetőség. A weblapjukon is tök általánosan írják, hogy ez van de az ÁSZF az egyértelmű, azt kéne megnézni. Gyanítom ennek is lennie kellett volna.
    Az aláírás a legkritikusabb pont, vmi nyilván "keletkezett" ha lenyúlta de szerintem abból is ki lehet indulni. Esetleg megnézni a tracking adatokat mikor-mi történt hátha van anomália. Ha nincs adat az is az.
    Az aláírás van/nincs ellen max a kép lehet bizonyíték de az meg viccnek is rossz. Szerintem ezzel házon belül sem tudnak elszámolni... ennél csak komolyabb cégről van szó, remélem. De ha mégis akkor itt kell megemlíteni a fogyvédelmet és DPD-n kívülre terelni az ügyet... vagy csak belengetni. Egy nulla képpel és egy kétes aláírással, esetleg szar trackinggel nem hiszem, hogy nagyon ugrálni fognak.

    Vagy legalábbis én azt gondolom, hogy itt a futár a hunyó, a DPD pedig továbbra is egy k* nagy nemzetközi cég aminek azért sokkal többet ér a renoméja. Vagy ha odáig el se jut: egy ilyen kis csip-csup eset nem érdekli őket annyira, hogy beleálljanak.

Új hozzászólás Aktív témák