Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lazioforever

    tag

    válasz jackal79 #55061 üzenetére

    Én nagyon szeretem ezeket a szetteket, színesek, változatosak, vannak köztük, amik kifejezetten jól mutatnak a polcon is. Nekem jelenleg a Zane Mech (71738) és a Destinys Bounty (71705) van kirakva, és dobozban áll Wu harci sárkánya (71718).
    Ez a téma értelemszerűen a gyerekeknek készült (bár a város részletek a 4-5 ezres db számmal szerintem nem), de a közepes, és nagyobb darabszámú szettek a felnőtteknek sem szégyen, ha ott virítanak a polcon. Ami nagy pozítívuma, hogy kimondottan jó ár/érték arányú szetteket lehet kifogni benne, értem ez alatt a ft/db arányt. :)
    Én aránylag későn tértem vissza a Lego világába ahhoz, hogy a korábbi szettek közül több legyen a jelenlegi háromnál, de a mostani felhozatalból is van pár, ami érdekel, szóval nálam kifejezetten tervben van, hogy bővüljön a Ninjago-s részleg a polcon. :C

    Persze az látszik, hogy egy Star Wars, Technic, vagy akár Harry Potter témakörrel itt a fórumon nem veheti fel a versenyt népszerűségben, de ezzel szerintem semmi gond.

Új hozzászólás Aktív témák