Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz mokus1 #15258 üzenetére

    elég persze, mivel 12v-os a szalag, gyári kanócok vékonyabbak is
    nincs baj azzal a táppal, de a kábelnek lednél kell lennie, általában vezérlőt is elé rakjuk, ha távos ott lesz az érzékelőd is, infránal kifejezetten fontos, de rádiósnál is lehet mókás ha túl messze van a vevő - és közte sok fal/egyéb ami leárnyékolja -
    karton fölé ne rakj tápot, csak a led panelek sajátját, mert azt csak lehúzod és cserélhető, ha menni fog led panel a szalag környékére, akkor viszont a szalag tápját is azon a nyíláson tudod szervizelni ha úgy alakul

    mindenekelőtt azt döntsd el melyik szalag, mert mindnek más a fogyasztása, 3528 pl 4,5w környékén eszik méterenként, 5050 már 10-12, 2835 12-14, 5614 15-16w, stb - 60l/m-nél, felette értelemszerűen ha 120l/m van akkor fogyasztás is duplázódik -

    Nerazim nálunk két sorban van 3528 meleg fehér, nem mondom h fényözön, de elégséges, ennek a szalagnak amit kaptam méterenként kicsivel nagyobb a fényerőssége, ha 2m-re 4-et raksz akkor már 5050 szintű, viszont fele annyit - se - eszik -, ezt még nem tudom hova rakni, hétvégén mérek még, 18w-os táp 5m-es tekercsnek is elég:) kérdés, te ugyanezt kapnád-e, ma írok az eladónak hogy nagyabaj' ( : rajz értelmezéshez most fáradt vagyok

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák