Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengegyerek

    aktív tag

    válasz Enigma1945 #62132 üzenetére

    Na igen ezt már én is teszteltem egyik munkatársammal :D csak mi úgy játszottunk, hogy az én accomon ment miden, ő plat 2 Annie main így azzal jött midre és hála a szent égnek a játék nem hagyott cserben rögtön az első játékában kapott egy 300k yasuot akivel úgymond egálba voltak majd jött a teamfight rész és el is vérzett haverom a nagyon faja csapattal együtt xD Így legalább biztosítékot nyert az állításom, hogy nem hiába mondom a low elo sokszor mint egy világbajnokság xD a legizgalmasabb szakasz a lolban xD aztán volt még egy sokadik játék ahol zac plusz diana leckéztette meg de nagyon azóta nem is játszik az accomon :DD

    "Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

  • kistusik

    tag

    válasz Enigma1945 #62132 üzenetére

    A személyes véleményem. Tehát ahogy én ezt gondolom. Nagyobb eloban szerintem nyugodtabbak az emberek. Megfontoltabbak. Nem agresszív a játékstílusuk. Nem akarnak carryzni. Valószínűleg a mikor és makro játékuk jobb (biztos) és arra koncentrálnak jobban (farm, objekt stb.) Valószínűleg nem a killekre mennek, hanem csapatként akarnak nyerni.

    Low elo. Sok a smurf. Egészen goldig. Itt Gold 3-ban is vannak olyanok hogy 2-27-re veszítünk és premade smurfok jönnek. Ránézek az accjukra és azt látom, hogy lvl40 es a csávó és az utóbbi 20 meccsen ilyen 15-25-ös killjei vannak. Ez bosszant a legjobban. De ma rakott ki egy hirt a Riot. De még nem olvastam. De a bomlasztó magatartásról irnak, hogy azokat próbálják kiszűrni. De majd a smurföket is ki akarják.

    És hát iron, bronze, silverből nagyon nehéz kijutni egyedül. Pont ezek miatt.

  • ClydeBeka2

    őstag

    válasz Enigma1945 #62132 üzenetére

    5 game alapján nem lehet levonni semmilyen következtetést. Lehet simán placebo hatás is. Valamint azt se írtad hol játszottál, ha support, akkor nagyon egyszerű a válasz, jobb játékosokat könnyebb supportolni, mert ők tudják mit kell csinálni, még ha te nem is annyira. Ezért "csúfolják" az egirl supportokat is, hogy felcarryzik őket, mert a 90 éves nagyanyám is rá tud rakni egy shieldet az adc-re. Valamint győztes meccsen mindenki jobbnak látszik.
    Ezzel nem leszólni akarok senkit, csak az ilyen jellegű 5(!) games tapasztalatok nem sokat érnek szerintem, de kíváncsi vagyok hol végzel az új accounton, várom a végkifejletet. Sok sikert! :)

    LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

Új hozzászólás Aktív témák