Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    válasz Sordoran #57300 üzenetére

    de,most is igy megy.az mmr nem csak a winratetol fugg.
    raadasul akarmit valtoztatnak,az nem csak teged erint,de azokat is,akik elotted vannak.

    ha valaki komolyan azt hiszi,hogy hosszutavon)zttobbszaz meccs) is elotte van egy masik arc csak a szerencse miatt,akkor ott mar nagy a gond.
    nem kell hozza egyetemi matek,hogy belasd,mennyire valoszinutlen (sot,teljesen kizart).

    Nekem is becsuszott tegnap egy 5-11-es trynda meccs.
    Camillet kaptam,es hiaba birtam vele 1v1ben, es early gameben csak en tudtam ot megolni 1v1-ben,o 1x sem, megis csunyan buktam a lanet.

    Ha jungler feljott,az camillenak killt jelentett.
    Az o jungleruknel meg ok,belefer,de az en junglerem is adott 2-3 killt.

    Onnantol,hogy Camille 4-0,en meg 1-3,veget is ert nekem a jatek.
    Hiaba allok a torny alatt,egy zac-camille paros ellen az semmit nem er. Lenyegeben full hpval mentek el,miutan kidiveoltak a masodik tornyom alol.
    Ha pedig elmegyek masik lanere, akkor az biztos,hogy senki nem fogja vedeni a topot,es 10. percre mar inhibitor turretet bukunk.

    Nyilvan ezen a meccsen a tarsaim meg voltak gyozodve rola,hogy ok sokkal magasabb szinten vannak nalam,nem erdemlem meg,hogy veluk toljam,pedig elotte-utana sikerult 5 meccsen 5 S-t szereznem Malzaval.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák