Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Gentlelelele #53051 üzenetére

    Volt már olyan meccsem is, ahol mindenki béna volt (lehet azok is már botok voltak, nem tudom, régen volt), és pont egy supportot próbáltam ki, megszenvedve, de sikerült nyerni. Azóta ha látom, hogy van esély bot-ra (idézői képességek alapján, botok nem hoznak flash-t) akkor olyan hőst hozok, akivel tudok hard carryzni.
    Fentebb írtam, te is erősíted akkor azt a opciót, hogy a honor rendszer szintjeihez semmi szükség kitüntetésekre, ami az alapja lenne. Nem tudom mi alapján osztogatják, de kezd idegesítő lenni, hogy rengetegen akik tényleg jó és tisztességes, jó fej játékosok (nem azt mondom, hogy te nem) lvl2-n vannak megragadva. Nem azt mondom, hogy világmegváltás a a lvl2 -> lvl3, de azért csak nem mindegy, hogy kulcstöredékekkel dobál a rendszer, vagy kapszulákkal.
    Na de nem puffogok tovább, most egy kicsit bögyömben van a riot, nem beszélve a pbe változásokról. (előző patchben buffolták két kedvenc hősöm, most meg nerfelnek hármat, ami közül kettőnek 50% alatti a win rate-je...)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák