Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Kanczy #50121 üzenetére

    Akkor ki lehet próbálni. :) Instahalál, lehet hozni a maineket, mindenki die. :) Csapatharc -> Stackelt maci -> kapásból stun és -80% élet szia -> Brand ulti -> a maradékot is leszedi -> ha még van egy jhin is az már a pár hp-sokat leultizza :) Sok sikert! Én feladtam. Ha Annie jön mától, lelépek, nem érdekel a 20 perc sem.

    Erre a kombóra várom a levédéseket, de érzem, hogy inkább oltás lesz, mintsem segítség, hogy megint sírás.
    Nem véletlen vagyok most idegbeteg, de folyamatosan figyeltem, hogy az annie ne menjen el a lane-ről, ne tudjon semmit csinálni, nem feedeltem, végig 0/0 volt, majd jön egy csapatharc és halál. Nem csinál semmit, de jön az arc a végén, mintha hatalmas LCS-es magaslatokban skillezett volna, közben meg csak kid. Trynda,Lux,Annie,Master Yi main pls. Mindegyikről ordít, hogy tudni kell hozzá... *sarcasm*.

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák