Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    Sziasztok,

    Én is most jókora kihagyás után csípődtem be megint, hiányzott a kompetitívség és az idegrohamok az életemből. :DDD

    Most az a cél, hogy megtaláljam minden szerepkörre (mert sose tudhatod, hová dob be és ha senki nem engedi át a lanet ott kell játszanod) a 2-3 main csempemet. Szóval összesen egy 10-12-es rósztert akarok kialakítani a számomra legjoban beváltakból és azokat minél jobban kimainelni. Elég sok gondolatom van most a játékról, lehet hosszú lesz, de megpróbálom rövidre fogni amennyire lehet.

    A fő gondom jelenleg, hogy van a csempeknek egy poolja minden lénre, ami elképesztő OP soloban és megkerülhetetlen, hogy ezek egyikét játsszuk. Próbálkoztam több hőssel, de kezdek ráébredni, hogy szörnyekre csak szörnyekkel lehet válaszolni.
    Topon jellemzően ilyen, Urgot, Mundo, Darius, Illaoi, Garen, Nasus, vagy miden pl. Zoe.
    Egész egyszerűen egy "hétköznapi" hőssel, ha mondjuk nekem Poppy, Shen vagy Fiora tetszik semmit nem tudok ellenük csinálni, akkora lane bullyk, hogy a világ nem látott még ilyet. Elkezdtem Mundozni, na egyből nyerem a laneket...

    ...tényleg már a champ selectből eléggé látszik a győztes oldal, pedig én nagyon amellett vagyok mindig, hogy nincs előre megmondható jobb csapat és a játékosok tudása az, ami a végén dönteni fog, de ez most nem teljesen így van. Egy Garennel, Nasussal az is nem egyszer rommá vert a végén, aki amúgy nem volt jó játékos, csak a hős annyira erős, hogy nem lehet megölni és mellette egy kombóból megöl. Nasus annyira van okos, hogy elfarmolgat a tornya alatt, ha meg nem tolom be a lanet akkor meg az én tornyom előtt teszi ezt, megölni nem tudom, mert elultizik és annyi HP-t nyer belőle, hogy visszatud futni a tornya alá + flash vagy meg is öl...

    Szerintem itt van egy koncepciós soloQ probléma a játékkal, miszerint ugye ez olyan felfogásban készült, hogy ha van egy Nasus, Darius, Garen aki kirobbanthatatlan a lénről, azt majd jön a jungleretek és 2v1-ben megölitek, így egyensúlyba kerülnek a dolgok. Nos a gond, hogy soloban ez nem igaz, totál nem lehet a jungler gankjaira alapozni, itt csak te vagy és az ellenfél. Ilyen helyzetben pedig megbukik az egész elképzelés, mert Nasust nem fogod tudni le 1v1-ezni ha nem tök hülye és 30 perc alatt annyi farmja lesz, hogy meg nem ölitek a végén. Garen ugyanez, tök nyugisan elvan, farmolgat, aztán bemegy egy teamfightba a végén és megöl mindenkit.

    Ez másnál is probléma? illetve, jungler nélkül mit tudok én egyedül csinálni a lanen ilyen Urgot, Nasus, Darius, Garen, Illaoi hősök ellen? legyőzni nem tudom őket 1v1-ben.... és a döntetlen pedig szintén nekik jó a végén, patt helyzet. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák