Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    válasz AsakuraDave #55173 üzenetére

    Ha ennyire utalod a jatekot es a keszitot es mindennel bajod van akkor egyaltalan minek jatszol vele es minek irsz ide? Marmint tenyleg, ha csak idegesit benne minden, szerinted minden ugy rossz ahogy van, akkor miert nem jatszol egy olyan jatekkal ami nem ezt valtja ki beloled? just askin' :U

    megj: hogy mindennel bajod van azt onnan veszem, hogy az eddigi 3,4 hozzaszolasodban egy pozitiv dolgot nem veltem felfedezni a jatekkal kapcsolatban szoval feltetelezem, hogy mindennel bajod van

    En amugy elhiszem, hogy ez a legkor, ez a jatek nem mindenkinek valo, peldaul baratnom is (o mutatta a jatekot nekem anno) azert nem jatszik a jatekkal mert nem tudja feldolgozni a csapattarsakat, volt, hogy jatszottunk valamit elrontott es egybol jott a chatben a noobozas. Ez teljesen kizokkenti ot es utana nem tud a jatekra figyelni. Ha pedig mindenkit mute-ol, es elront valamit, akkor meg egybol arra gondol, hogy most biztos szidjak chaten. Tudom, hulyeseg, de o igy mukodik es biztos sokan masok is. Na nekik, neked, nem valo ez a jatek de nincs ezzel semmi baj, van meg egy csomo mas jatek ahol vagy jobb a community vagy nem ennyire competitive.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák