Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa311

    veterán

    válasz Iron Funeral #268 üzenetére

    Te most be akarod csapni a matekot?
    A statisztika nem hazudik.

    A te buildeddel van (rúnák nélkül)
    Flat HP: 2561
    Physical Damage Health : 7200
    Magical Damage Health : 7951
    Health regen: 25.43/1

    És van egy 600-as shielded.

    Emellé van 186 AD-d és 70 AP-d.
    Ha ráultizol lesz amennyi lesz, mivel a morde ultija a legszarabbul skálázódó ulti (1,4% szorzó...), így gyk .tök mindegy, hogy neked mid van, a targeted ADje és APje skálázódik jól.

    Az én buildemnek van (rúnák nélkül)
    Flat HP: 4581
    Physical Damage Health : 14338
    Magical Damage Health : 11612
    Health regen: 36.5/1

    Emellé van 115 AD-m és 0 AP-m.

    És dettó van egy 600-as shieldem, amit APtól teljesen függetlenül tudok ugyan úgy feltölteni, mint te, mivel egy minion wave-re lőtt sifon fullra tölti, pláne ha belekeveredik még 1-2 ellenfél is. Tehát a shieldet nyugodtan el lehet hanyagolni.

    Tehát ott vagyunk, hogy az én buildemmel kétszer akkora a túlélőképességed, szinte biztos, hogy nem téged fognak focusolni, vagy ha igen az külön jó.

    A DPS pedig:
    A te DPS értékeid szerint a következő képességeid ennyivel sebeznek többet, mint nekem:
    Mace of spades: 71 flat dmg
    Creeping Death: 10,5 flat dmg / sec
    Siphon of Destruction: 28 flat dmg
    Ulti pedig kőkemény 0,15%-al több max hp-t sebez, az kb 20 dmg.
    Az autoattackod pedig szintén 71-el sebez többet.

    Tehát amíg te 6 mp alatt tudsz nukeolni egy teljes rotát csinálsz nálam 71+6x10,5+28+20+ 6x71= 611-el több sebzést.
    A 18% critet kihagytam, de valójában nem sok vizet zavarna.

    Nekem cserébe a 3 sunfire cape eközben:
    40x3x6=720! Hoppá....

    Tehát ha utánaszámolsz és nem a hasadracsapsz rájössz, hogy én 3v1-ben is túlélek, mert nem a shieldre hagyatkozom, míg téged egy silence vagy stun alatt megesznek keresztbe, én silencelve vagy CCzve is sebzek 120-at másodpercenként, amíg te nullát, én hasznos tagja vagyok a csapatnak, mert egy erős tank vagyok, nem pedig egy gyenge DPS...

    Számolni kell, nem képzelegni. A Morde nem DPS, hanem egy marha erős tank, akinek még csak killek se kellenek ahhoz, hogy el legyen feedelve, mert a creepekből megél.

    Az meg, hogy sunfire cape stackelés nub dolog vagy sem az más kérdés. Szerintem is nub dolog. De nem a játékos részéről, hanem a RIOT részéről, hogy nem teszi a SFC-t unique passive-ra.
    Addig pedig puszta matek az egész. A jó játékost meg nem lehet azért okolni, hogy a maximumot akarja kihozni a karakteréből - így vagy úgy.

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák