Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz sasa311 #270 üzenetére

    Az a baj, hogy következetesen kihagyod az MPen-t a számításodból(magic penetration, hogy biztosan ne kerülje el a figyelmedet) és állandóan az AP-t szajkózod(Ability Power, ugye leesett már, hogy a kettő nem ugyan az?) Az meg kizárt, hogy ugyanúgy töltsd a shieldet MPen nélkül mivel ha valaki vesz mondjuk egy banshee-t az már majdnem felezi amit belé ütsz, ellenben a buildemben található 30MPen annyit jelent, hogy a karakterek egy jó részére aki nem vesz semmiféle MR-t true dmg-t üt. Azt is kifelejted, hogy a sunfire cape magic dmg, és nem true dmg, tehát nem áll a 3*40-es képleted. Egyébként is stun,silence,whateva<cleanse/qss.
    Nem PR-eztem az ulti mellett, hogy többet sebezne, hanem azt mondtam, hogy miután meg van a ghost sokkal keményebb Morde ÉS a ghost is ha már ilyen alap értékeid vannak. Hozzászámolhatod, hogy minél több HP-ja van annak akire rárakod annál többet sebez rá (% ugyanannyi de a számérték mégiscsak változik).
    A 18% Crit annyit tesz, hogy kb. minden 5. ütésed dupla dmg, azaz, kb minden 5. másodpercben duplázol egyet(Q=dupla shield income!!!), nemár, hogy ez elhanyagolható legyen...
    Morde valóban nem DPS, szerepét tekintve un. "soak" ;)
    3v1-ben nem túlélek hanem kapnak az arcukba egy triple killt miután kiszedtem a legerősebb AD karaktert ghostnak és szétcsapom a fejüket vele (380AD, rémlik amit írtam? Felpotizva, baron meg minden)
    Itt van ez a build. Ennél kizárt, hogy többet kihozz a karakterből(ezt konkrétan ismerős rakta össze nem én). Az esetek többségében Randuin>Atma btw. Megjegyzés:
    Theoretical outcome (over 5 seconds)
    Attacks 6.2

    Total Criticals 0.041
    Total Bonus Critical Damage 5.535

    Total DPS 168.132

    Total Damage inclusive 840.662 és ebben a buildben nincs Atma.

    ps.
    Egyébként addig diskuráltunk erről, hogy megtörtént a rework :)

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Új hozzászólás Aktív témák