Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DemonDani

    addikt

    Hellosztok,

    Új vagyok ebben a játékban nagyjából, aztán most látom hogy van itt egy fórum (bár mindennek van, ez a ph! :DDD )...

    Most egy aktuális kérdésem akad is, méghozzá milyen supportot érdemes választani? Master Yi-vel mentem eddig és PVP-re szeretnék már nagyon lassan átszakosodni (beginner bot a BK szünetében is megvan becsukott szemmel ;] ).

    Haverokkal szoktam menni általában 3v3-ban (ezt engedi az időm) ők pedig Garennel meg Xinnel mennek, így ha bedobom mellé Yi-t eléggé sebezhetőek vagyunk ha olyan champekből áll össze a szembefél (gondolom legalábbis hogy ez a 3 együtt nem a legütősebb), és őket támogatnám meg.

    Nunuval szemezek, elég sűrűn látni rankeden, ezért gondolom hogy őt érdemes lehet használni, és a Blood Boil az említett champek mellett aszem különösen jó lenne egy Zeke itemmel pl (lifesteal miatt), meg úgy eleve az Ice Blast meg a Zero is jó, bár elvileg ezektől lenne jobb kombó más champek esetében.

    Szóval ti mit tudnátok ajánlani Xin meg Garen mellé? (vagy Xin meg Tryndamer) Nem baj ha gyorsan tanulható :DDD

    [ Szerkesztve ]

    NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Új hozzászólás Aktív témák