Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz bzoley #3811 üzenetére

    Hát ilyen nincs, komolyan mondom... :W
    Nem tudom, mivel hozzam összefüggésbe, de már megint nem működik ez a rohadt k@×¤ß távirányító... :W
    Nem értem, azóta max. az XMLTV-vel szórakoztam, meg állítgattam ezt-azt a PVR2-ben, de egyszercsak megint nem működött. :O

    Azóta 3-SZOR (!!!!) uninstalláltam a szoftvert és a drivert, regtisztítottam, majd ugyanazokat csináltam, mint akkor, amikor megjavult, de egyszerűen már nem tudom működésre bírni.
    Jelet továbbra is ad a távirányító, tehát nem azzal van a gond.
    Már csak valami szoftveres f@szságra tudok gondolni, de nem tudom elképzelni, mi a szar lehet...
    Már kilőttem a folyamatokból minden zavaró tényezőt, de nem megy...
    Pedig már kezdtem reménykedni...

    Mindenesetre ebből végleg kiderült, hogy nem a szoftverrel/driverrel van a hiba, hanem valami egyéni baromság, de már fogalmam sincs, mit kéne megnéznem.

    Mondjuk a gépem csinál egyéb baromságokat is, ami igen kiakasztó, pl. a vezetéknélküli bill+egér kombónál a billentyűzetet az első indításnál a PS/2-ből át kell dugni az USB-re egy pillanatra, majd vissza a PS/2-be, különben nem hajlandó működni. (és utána ismét PS/2-ről üzemel, zavartalanul)
    Win. reinstall most volt egy hete, igaz, akkor is egy Ghost-fájlból, tehát abban a verzióban még lehetnek baromságok.

    De akkor is: miért sikerült az imént tök jól működésre bírni, és most hirtelen miért találta ki, hogy nem működik???
    Van valami ötletetek, mit kéne megnézni?? :F

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!