Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz BBéci #10346 üzenetére

    Szoktál feliratos filmeket nézni?

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • dh66e

    veterán

    válasz BBéci #10346 üzenetére

    Most komolyan kérdem tényleg hülyének nézel mindenkit?Lassan három éve butítod itt a népet a plazma vs.lcd tv hozzászólásaiddal.Sokszor tényleg kínomban röhögök amiket leírsz,de legalább következetes vagy. :) Olvasd vissza a szavaidat szánj rá egy kis időt és olvasd már el a panaszokat is az általad istenített tv topicjában,de az se baj ha más oldalakon kutakodsz.Mielőtt visszakérdeznél hogy láttam e már plazmát működés közben otthoni körülmények között, röviden:igen.Láttam beégett plazmát is potom 300 000 Ft-ért anno.Láttam vibráló plazmát,bizony láttam plazmákat amik nem tudták a fehéret megjeleníteni egy havas jelenetnél érdekes az a szürkés valami ha már a fekete megjelenítése gond az lcd tévéknél.Olyan ghostokat látok hogy csak na egyes típusoknál mindegy hogy lg,samu vagy pana.Ne írj olyat amit te nem látsz mert lehet hogy:
    -rossz a szemed
    -nem tudod mit kell nézni
    -esetleg csúcskategóriás plazmák vannak csak nálad amik kevésbé hajlamosak a felsorolt hibák egyikére másikára.
    Plazmát csak az vegyen aki filmeket akar nézni kompromisszumok nélkül.Arra szinte TÖKÉLETES!
    A PC,TV adás ill.egyéb elfoglaltságok nem kompromisszum mentesek.Ezt ne felejtsd megemlíteni még ha nem is találkoztál vele.A "zöldeknek" meg ne is próbáld meg ajánlani,mert az olyan mint ha a yachtodon próbálnál meg egy green peace-est bálna hússal megkínálni. :O

Aktív témák