Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomPack

    őstag

    válasz Brekii #19 üzenetére

    Én Samsung Watch4 Classic-ról váltottam Amazfit GTR4-re. Nem sokkal butább, az én felhasználói szokásaimhoz, cserébe naponta 3-5%-ot merül a 45-50%-helyett.
    Nem az akkukapacitás miatt cseréltem le, a fürdés közbeni töltés elég volt neki (meg még egy pici amíg tettem-vettem)
    A kompaktsága miatt cseréltem le, az Amzfitet nem is érzem hogy a csuklómon van, vékony és könnyű, plusz a bebújós tépőzáras szíj zseniális. (biztosan kapni ilyet Galaxyira is)
    Minden aktivitásom, alvásom méri. Minden be van kapcsolva rajta. Rendesen jönnek az értesítések, van zenevezérlés. Navigálni, telefonálni is lehet vele. Lehet fényképezni is, és a kijelzőn látom a telefon kameraképét. Valamilyen minimális alkalmazásbolt is van hozzá.
    És ami fontos volt nekem; tudom két telefonnal használni, mert nem kell visszaállítani ha másik telefonhoz akarom csatlakoztatni, akár napközben is csak pár másodperc a váltás a telefonok között, minden megmarad még a napi aktivitásom is.
    A Galaxy-ból egyedül a SmartThings hiányzik, és a Goggle Home dolgok.
    Az a baj, hogy nagyon nagy a szakadék a két óra között.
    A Galaxy-val úgy érzem ágyúval lövök verébre. Az Amazfit-ben pedig ugyanakkora akksi van, mégis 10x annyit elketyeg egy töltéssel.
    Miért nincs arany középút?

Új hozzászólás Aktív témák