Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Har_melin

    addikt

    válasz MegalodonS #983 üzenetére

    Nekem pár QoL javaslatom/kérésem lenne a fejlesztők felé, azt hiszem, elég könnyen implementálhatóak lennének.

    - a rúnákat, shardokat ugyanúgy automatikusan felvegye a karakter, ahogy pénzt. Amúgy is felszedjük, ha nem nyúl bele az ember a filterrel, akkor az egész csomagot egyben, ne kelljen emiatt megállni és külön kattintgatni.

    - az egyes echok típusa jelenjen meg az info lapjukon. azon, ahol a nehézség, a +stabilitás is. Bizonyos monszták csak bizonyos pályán generálódnak, de most a pálya neve nem látszik itt, csak ha ezt az ablakot eltüntetem.

    - változatlanul fenntartom, hogy nagy a szórás a pályák mérete között. Tudom, ha kipipáltuk a feladatot, akkor mehetünk a következőre, de ez a CoF-ban nagyon nem így van. Akár egy bizonyos monsztát kell kergetnem, akár exile mage-et keresgélnem, egyáltalán nem biztos, hogy a feladat teljesítésével már át is látom a pálya egészét. Legalább annyira, hogy a markeres objektumok már megjelenjenek a felderítetlen részeken is. Most van olyan pálya, amit fullra ki lehet takarítani annyi idő alatt, amennyi idő alatt a másikat csak feltérképezni is legfeljebb felében, harmadában sikerül, nem hogy bejárni.. Ezt jó lenne olyan max. +50%-ra csökkenteni.

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák