Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsodaPOK

    senior tag

    válasz axioma #402 üzenetére

    Köszi a választ! :R

    A lakascel az elo/vegtorlesztes, a 'majd istibizi arra hasznalom' az nem [tkp. elkoltened ugyanugy szabfel es befolyo jovedelembol fizetned a torlesztot].

    Ezért érdekel, hogy pontosan ez a feltétel miként szól. Ha ott van igazoltan a lakáshitel, akkor azt így is, úgy is ki kell fizetni. Illetve már egy ideje fizetem is, azaz "istibizi már arra használtam". De arról nem találok infót, hogy milyen konstrukcióban kell felhasználni.

    Nincs is ertelme mashogy, mert beteti kamatot [kockazat nelkul] kevesebbet kapsz, mint amennyit a hitelre fizetsz.
    Van ahol ltp-bol elotorlesztesre nincs is kulon dij, de ha van akkor is jobban megeri betorleszteni ha ertelmes mennyiseg.

    Értelme lenne. Pl. jelenleg PMÁP-ba rakni jobban megérné nekem, mint egy összegben betörleszteni a hitelbe.
    Valószínűleg lesz előtörlesztési díjam, ezt még nyomozom. Az ÁSZF-eket bújva nagyon a határán vagyok annak a változásnak, hogy van-e előtörlesztési díj LTP-re vagy sem és még nem tudom, hogy mely dátumot kell nézzem. De erről majd max a lakáshiteles topikban kérdezek.

    A B terv sajna nem játszik :(

Új hozzászólás Aktív témák